• Slide 1

 Výsledky 2017

   datum                         jméno                                                                     závod                                                     délka       pořadí celk.   pořadí v kat.
     čas       
18.10.  Ladislav Musil  TREK Bike Night series no.3 18 km - 4 1:02:51
15.10.  Ladislav Musil  City Cross Run Prague 16 km 77 5 1:23:32
14.10.  Martin Kuchař  ČT Author Cup 67 km 60 18 2:13:06
14.10.  Jan Minx  ČT Author Cup 67 km 444 184 2:38:41
11.10.  Ladislav Musil  TREK Bike Night series no.2 17 km - 5 1:01:50
8.10.  Miroslav Svoboda  Kellys Bikeranch cup 11 km 5 5 0:39:06
7.10.  Kolesa, Pinďák  TREK Hlinecká 30 MTB 30 km 5 5 2:00:47
7.10.  Ladislav Musil  Tour de Brdy - silnice 63 km - 2 2:09:44
7.10.  Martin Kuchař  Tour de Brdy - MTB 43 km 19 5 1:33:01
7.10.  Richard Zdeněk  Tour de Brdy - MTB 43 km - 6 1:41:22
4.10.  Ladislav Musil  TREK Bike Night series no.1 17 km - 6 1:15:53
24.9.  Martin Kuchař  Pražský MTB pohár - Kbely 17 km 6 6 0:58:47
24.9.  Miroslav Svoboda  Pražský MTB pohár - Kbely 14 km 1 1 0:55:42
23.9.  Luděk Kolesa  Van Gillern cup MTB 65 km 47 4 4:10:37
17.9.  Jiří Šmíd  Klikovy vrchy 65 km 19 13 1:55:04
17.9.  Ladislav Pokorný  Klikovy vrchy 65 km 37 12 2:10:56
17.9.  Miroslav Svoboda  Pražský MTB pohár - Libuš 13,5 km 3 3 0:25:28
16.9.  Luděk Kolesa  Soběslavský MTB maraton 50 km 60 11 2:26:15
16.9.  Nosek, Kuchař, Musil  Žacléřská 70 MTB 54 km 4 4 2:42:45
16.9.  Martin Čurda  Author Pražská 50 50 km 59 12 1:47:09
16.9.  Ladislav Novotný  Author Pražská 50 50 km 97 8 1:51:59
16.9.  Miroslav Svoboda  Author Pražská 50 50 km 181 5 2:00:28
16.9.  Jiří Rameš  Author Pražská 50 50 km 184 6 2:00:38
9.9.  Jan Knyttl  Specialized Rallye Sudety 113 km 80 34 6:19:54
9.9.  Tomáš Mifek  Specialized Rallye Sudety 113 km 383 37 8:47:20
9.9.  Martin Kuchař  XC Řež 26 km - 1 1:03:02
9.9.  Luděk Kolesa  Ocelák 50 km 34 4 2:15:08
9.9.  Jiřina Hrbková  Ocelák 50 km 63 2 3:04:16
9.9.  Ladislav Novotný  Ocelák 25 km 15 1 1:03:49
3.9.  Václav Trsek  MČR do vrchu Ještěd (extraliga masters) 12 km 6 1 0:33:40
3.9.  Karel Horáček  MČR do vrchu Ještěd (extraliga masters) 12 km 7 2 0:34:05
27.8.  Luděk Kolesa  Bled Bike Marathon 64 km 34 34 3:52:05
26.8.  Martin Čurda  AUTHOR Král Šumavy ROAD 185 km 27 11 1:42:04
26.8.  Martin Kuchař  XC Velká cena města Úval 18 km - 5 0:57:03
26.8.  Richard Zdeněk  XC Velká cena města Úval 18 km - 7 0:57:59
26.8.  Ladislav Novotný  XC Velká cena města Úval 18 km - 11 1:00:06
20.8.  Jiří Šmíd  Železný dědek 100 km 7 3 3:01:58
20.8.  Viktor Lér  Železný dědek 100 km 41 16 3:18:32
20.8.  Václav Trsek  MČR v sil. závodě jednotlivců (extraliga masters) 51 km 8 1 0:00:01
19.8.  Richard Zdeněk  Trek Jistebnický maraton 45 km 48 2 2:15:18
13.8.  Martin Kuchař  UEC mistrovství Evropy MTB 78 km 38 8 4:13:12
13.8.  Richard Zdeněk  UEC mistrovství Evropy MTB 78 km 40 10 4:15:21
13.8.  Miroslav Svoboda  UEC mistrovství Evropy MTB 78 km 53 3 4:52:32
12.8.  Václav Trsek  Bramberk - časovka do vrchu (extraliga masters) 3,6 km 3 1 0:13:30
12.8.  Luděk Kolesa  Malíkov open 43 km 37 6 2:12:18
12.8.  Tomáš Mifek  Cannondale Koloshop Krušnoton 180 km 220 34 8:21:36
6.8.  Ladislav Novotný  Kolem Posázaví 82 km 19 4 2:39:12
6.8.  Vladimír Zábranský  Kolem Posázaví 82 km 45 11 2:52:26
5.8.  Václav Trsek  MČR Masters - časovka Sokolov 18 km 6 2 0:30:42
5.8.  Karel Horáček  MČR Masters - časovka Sokolov 18 km 11 3 0:31:28
5.8.  Richard Zdeněk  Vožický MTB maraton 45 km 36 1 1:53:37
5.8.  Ladislav Novotný  Vožický MTB maraton 45 km 68 6 2:01:41
30.7.  Karel Horáček  Svijany - silniční závod (extraliga masters) 35 km 7 1 1:09:47
30.7.  Václav Trsek  Svijany - silniční závod (extraliga masters) 35 km 8 2 1:09:52
29.7.  Martin Kuchař  Šumavský MTB maraton 54 km 152 35 2:36:18
23.7.  Richard Zdeněk  Rakovnické cyklování MTB 48,5 km 28 2 2:07:39
22.7.  Martin Kuchař  Okolo Vlasenice 38 km 5 3 1:04:26
22.7.  Luděk Kolesa  Okolo Vlasenice 44 km 55 23 2:02:32
16.7.  Richard Zdeněk  Půlmaraton Těpeře 21 km 17 5 1:05:36
15.7.  Miroslav Svoboda  Cortina Trophy - Cortina d´Ampezzo, Itálie 45 km 48 2 3:17:31
15.7.  Luděk Kolesa  Cortina Trophy - Cortina d´Ampezzo, Itálie 45 km 91 7 3:35:14
8.7.  Miroslav Svoboda  Dolomiti Superbike, Villabassa, Itálie 60 km 339 5 3:17:12
8.7.  Luděk Kolesa  Dolomiti Superbike, Villabassa, Itálie 60 km 413 28 3:25:23
8.7.  Richard Zdeněk  Nova Cup - Tábor 53 km 39 2 2:07:41
5.7.  Karel Horáček  Lučanské okruhy (extraliga masters) 34,8 km 5 1 1:15:03
5.7.  Václav Trsek  Lučanské okruhy (extraliga masters) 34,8 km 7 2 1:15:14
5.7.  Hanzl, Chládek, Klouček  Giro de Zavadilka 21,5 km 19 2 0:30:32
2.7.  Jaroslav Hanzl  Roudnice - časovka (extraliga masters) 21,5 km 11 6 0:32:42
2.7.  Václav Trsek  Roudnice - časovka (extraliga masters) 21,5 km 7 1 0:34:42
1.7.  Marie Janurová  Vinařská 50 Author Znovín Cup 50 km 38 3 2:20:35
25.6.  Václav Trsek  Tour de Malá Skála (extraliga masters) 30,2 km 7 1 1:27:19
24.6.  Martin Kuchař  Houštecký cyklomaraton 82 km 15 2 2:41:26
24.6.  Richard Zdeněk  Houštecký cyklomaraton 60 km 32 4 1:53:36
24.6.  Ladislav Novotný  Houštecký cyklomaraton 60 km 43 6 1:56:57
24.6.  Ondřej Šmíd  Houštecký cyklomaraton 60 km 53 14 1:58:03
24.6.  Jan Minx  Houštecký cyklomaraton 60 km 73 25 2:00:18
24.6.  Jiří Rameš  Houštecký cyklomaraton 27 km 9 8 0:52:11
24.6.  Aneta Kalfařová  Houštecký cyklomaraton 27 km 27 4 0:55:34
24.6.  Tomáš Novotný  Houštecký cyklomaraton 27 km 53 43 1:01:02
24.6.  Václav Trsek  Rašovka - časovka do vrchu (extraliga masters) 5,5 km 9 1 0:18:09
24.6.  Václav Trsek  Rašovka - hromadný závod do vrchu (ext. masters) 5,5 km 8 1 0:17:51
24.6.  Luděk Kolesa  Kamenický MTB maraton 56 km 170 4 2:38:01
17.6.  David Ducháč  Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO 50 km 151 36 2:28:46
17.6.  Richard Zdeněk  Nova Cup Sázava 80 km 30 3 3:45:28
17.6.  Vladimír Zábranský  Nova Cup Sázava 80 km 53 7 4:08:52
17.6.  Miroslav Svoboda  Nova Cup Sázava 80 km 58 1 4:10:17
17.6.  Luděk Kolesa  Nova Cup Sázava 40 km 92 11 2:12:37
17.6.  Karel Horáček  Monínec - silniční závod (extraliga masters) 29,5 km 6 1 1:08:00
11.6.  Václav Trsek  Hodonice - silniční závod (extraliga masters) 33,6 km 5 1 1:16:52
11.6.  Karel Horáček  Hodonice - silniční závod (extraliga masters) 33,6 km 10 4 1:19:58
11.6.  Martin Kuchař  Giro Pičín MTB 55 km 14 5 2:07:46
11.6.  Richard Zdeněk  Giro Pičín MTB 55 km 21 1 2:10:09
10.6.  Václav Trsek  Hodonice - časovka (extraliga masters) 19,6 km 3 1 0:31:46
10.6.  Karel Horáček  Hodonice - časovka (extraliga masters) 19,6 km 9 3 0:32:49
10.6.  Luděk Kolesa  Crosskovácsi Marathon - Nagykovácsi, Maďarsko 50 km 83 13 2:54:16
10.6.  Ladislav Musil  International MTB Marathon Malevil Cup 100 km 172 15 5:27:13
10.6.  Tomáš Mifek  International MTB Marathon Malevil Cup 100 km 260 31 6:11:25
4.6.  Luděk Kolesa  Korso 96 MTB - Vantaa, Finsko 64 km 129 21 3:31:10
4.6.  Jaroslav Hanzl  Mcely - silniční závod (extraliga masters) 51 km 19 10 1:27:22
4.6.  Karel Horáček  Mcely - silniční závod (extraliga masters) 34 km 7 1 1:00:58
4.6.  Václav Trsek  Mcely - silniční závod (extraliga masters) 34 km 10 3 1:01:20
3.6.  Ladislav Novotný  Hradešínský Drncák 54 km 21 2 2:52:30
3.6.  Miroslav Svoboda  Hradešínský Drncák 27 km 4 1 1:26:43
28.5.  Karel Horáček  Nové Hrady - silniční závod (extraliga masters) 47 km 6 1 1:36:29
27.5.  Ladislav Novotný  Weber Jičínská 50 50 km 136 11 2:36:47
27.5.  Ladislav Musil  Author Král Šumavy MTB 105 km 111 5 5:37:53
27.5.  Tomáš Mifek  Author Král Šumavy MTB 105 km 411 46 7:30:20
27.5.  Martin Čurda  Author Král Šumavy MTB 70 km 102 28 3:55:21
21.5.  Martin Kuchař  Author 50 Bezděz 50 km 29 7 1:36:31
20.5.  Richard Zdeněk  ABB MTB Cup 54 km 62 6 2:34:59
20.5.  Ladislav Musil  Bike Prague 65 km 34 2 2:39:44
20.5.  Miroslav Svoboda  Bike Prague 65 km 96 1 2:56:12
20.5.  Luděk Kolesa  Bike Prague 65 km 125 10 3:03:44
14.5.  Jaroslav Hanzl  Bělská vteřina (časovka) 17,4 km 68 1 0:28:44
14.5.  Miroslav Svoboda  Nova Cup - Stolové hory 42 km 37 2 2:22:41
14.5.  Luděk Kolesa  Nova Cup - Stolové hory 42 km 59 4 2:36:56
13.5.  Martin Kuchař  Tour de Ralsko 45 km 19 5 1:46:58
13.5.  Richard Zdeněk  Tour de Ralsko 45 km 41 6 1:53:10
13.5.  Ladislav Novotný  Tour de Ralsko 45 km 62 6 1:58:12
7.5.  Karel Horáček  Sezemice - silniční závod (extraliga masters) 47 km 6 1 1:16:45
7.5.  Václav Trsek  Sezemice - silniční závod (extraliga masters) 47 km 9 2 1:18:40
7.5.  Luděk Kolesa  Kouřimská 50 MTB 76 km 23 4 3:19:15
7.5.  Jaroslav Hanzl  Kouřimská 50 MTB 76 km 27 2 3:32:00
7.5.  Miroslav Svoboda  Kouřimská 50 MTB 38 km 28 1 1:31:57
6.5.  Jaroslav Hanzl  Časovka v Sezemicích (extraliga masters) 17 km 9 4 0:25:06
6.5.  Václav Trsek  Časovka v Sezemicích (extraliga masters) 17 km 5 1 0:26:34
6.5.  Karel Horáček  Časovka v Sezemicích (extraliga masters) 17 km 8 2 0:26:57
6.5.  Miroslav Svoboda  Kouřimská 50 (silniční závod) 50 km 79 2 1:23:43
30.4.  Martin Kuchař  Nova Cup - Hradec Králové 91 km 36 9 3:25:55
30.4.  Richard Zdeněk  Nova Cup - Hradec Králové 91 km 46 3 3:30:48
30.4.  Miroslav Svoboda  Nova Cup - Hradec Králové 91 km 69 1 3:50:32
30.4.  Luděk Kolesa  Nova Cup - Hradec Králové 91 km 79 12 3:58:33
30.4.  Veronika Kuchařová  Nova Cup - Hradec Králové 0,7 km 13 7 0:05:00
30.4.  Kateřina Kuchařová  Nova Cup - Hradec Králové 0,7 km 15 7 0:05:15
29.4.  Karel Horáček  Chvaletice - kritérium (extraliga masters) 11 km 3 1 0:20:18
29.4.  Tomáš Mifek  Rokycanské krpály 52 km 35 7 3:03:22
25.4.  Luděk Kolesa  Bikové úterky - Pardubice 17,5 km 51 5 0:40:31
23.4.  Luděk Kolesa  Litoměřická dlažba 16 km - 5 0:54:28
22.4.  Václav Trsek  Časovka v Hodkovicích (extraliga masters) 17 km 12 5 0:35:37
22.4.  Martin Kuchař  Author 50 Český Ráj 50 km 46 12 1:29:09
22.4.  Richard Zdeněk  Author 50 Český Ráj 50 km 66 5 1:32:10
22.4.  Jiří Rameš  Author 50 Český Ráj 50 km 179 6 1:42:01
15.4.  Richard Zdeněk  Stevens 50 Podralsko 58 km 50 4 1:54:22
11.4.  Miroslav Svoboda  Bikové úterky - Trhová Kamenice 17,5 km 39 4 0:58:13
11.4.  Luděk Kolesa  Bikové úterky - Trhová Kamenice 17,5 km 45 8 1:04:47
9.4.  Luděk Kolesa  AMIX Biřička 39 km 57 6 1:45:53
9.4.  Miroslav Svoboda  Pražský MTB pohár - Zličín 15 km 2 2 0:49:29
9.4.  Martin Kuchař  První šlápnutí 73 km 12 9 1:49:25
9.4.  Jiří Šmíd  První šlápnutí 91 km 42 13 2:12:31
9.4.  Viktor Lér  První šlápnutí 91 km 47 25 2:12:31
2.4.  Luděk Kolesa  XC Okolo vrchu Kalvárie 15,5 km - 5 0:43:25
2.4.  Richard Zdeněk  Hervis Race For Bikes 45 km 39 4 1:32:19
2.4.  Miroslav Svoboda  Hervis Race For Bikes 45 km 49 1 1:36:36
2.4.  Jaroslav Hanzl  Hervis Race For Bikes 45 km 73 3 1:30:32
26.3.  Luděk Kolesa  XC Kolem kamenných křížů 17,1 km - 9 0:57:54
4.3.  Jan Knyttl  Palestra Kbelská desítka 10 km 40 17 0:36:49
4.3.  David Fojtík  Palestra Kbelská desítka 10 km 120 33 0:39:44
19.2.  Tomáš Mifek  ČEZ Jizerská 50 50 km 2077 386 4:02:08
14.1.  Jiřina Hrbková  Zimní běh na Blaník 21 km 68 22 2:38:54