Výsledky 2016

  datum    jméno    závod   délka  pořadí celk.    pořadí v kat.
 čas
27.11.  Jan Knyttl  Podzimní běh lyžařů - Senohraby 8 km 34 8 0:34:16
27.11.  Ladislav Musil  Podzimní běh lyžařů - Senohraby 8 km 95 39 0:37:49
27.11.  Jiří Nosek  Podzimní běh lyžařů - Senohraby 8 km 96 40 0:37:50
26.11.  Ladislav Musil  Winter Trans Brdy 40 km 72 23 2:05:08
26.11.  Tomáš Mifek  Winter Trans Brdy 40 km 115 19 2:14:18
26.11.  David Fojtík  Winter Trans Brdy 40 km 218 71 2:51:37
28.10.  Richard Zdeněk  Kbelský cyklokros, mistrovství UAC 16 km 7 4 0:46:00
28.10.  Miroslav Svoboda  Kbelský cyklokros, mistrovství UAC 16 km 14 9 0:46:35
26.10.  Jakub Kalfař  TREK Bike Night series no.4 25 km 22 20 1:26:05
26.10.  Miroslav Svoboda  TREK Bike Night series no.4 25 km 23 1 1:27:11
19.10.  Miroslav Svoboda  TREK Bike Night series no.3 17 km 21 3 0:58:27
16.10.  Zdeněk Brzobohatý  Cyklokros Hostivař 14 km 15 8 -2 kola
12.10.  Miroslav Svoboda  TREK Bike Night series no.2 15 km 45 2   1:10:10  
8.10.  Martin Kuchař  ČT Author Cup 63 km 92 22 2:18:41
8.10.  Miroslav Svoboda  ČT Author Cup 63 km 168 4 2:24:51
8.10.  Luděk Kolesa  ČT Author Cup 63 km 734 82 2:51:21
5.10.  Miroslav Svoboda  TREK Bike Night series no.1 17 km 27 1 1:11:40
5.10.  Jakub Kalfař  TREK Bike Night series no.1 17 km 40 36 1:20:00
1.10.  Ladislav Novotný  Tour de Brdy 30 km 21 2 1:04:54
28.9.  Jiří Svoboda  MTB Ekor cup 36 km 6 3 1:19:08
28.9.  Richard Zdeněk  MTB Ekor cup 36 km 32 9 1:35:34
25.9.  Jiří Šmíd  Poslední šlápnutí, silniční mistrovství UAC 91 km 11 3 2:14:42
25.9.  Jiří Svoboda  Pražský MTB pohár - Kbely 24 km 2 2 -1 kolo
25.9.  Martin Kuchař  Pražský MTB pohár - Kbely 18 km 3 3 0:58:11
25.9.  Martin Čurda  Pražský MTB pohár - Kbely 18 km 7 7 1:01:29
25.9.  Miroslav Svoboda  Pražský MTB pohár - Kbely 15 km 1 1 0:52:12
25.9.  Jaroslav Hanzl  Pražský MTB pohár - Kbely 15 km 3 3 1:04:32
24.9.  Luděk Kolesa  Mercedes-Benz Nova Cup Mikulov 50 km 86 11 2:00:13
18.9.  Miroslav Svoboda  Pražský MTB pohár - Libuš 16 km 1 1 0:52:53
18.9.  Martin Kuchař  Pražský MTB pohár - Libuš 20 km 3 3 0:58:04
18.9.  Jiří Šmíd  Klikovy vrchy UAC 65 km 14 8 1:54:56
17.9.  Luděk Kolesa  Galaxy Kenda Zručský maraton 72 km 28 3 3:16:06
17.9.  Jiří Svoboda  AUTHOR Pražská padesátka 50 km 7 5 1:43:21
17.9.  Martin Kuchař  AUTHOR Pražská padesátka 50 km 30 4 1:51:36
17.9.  Martin Čurda  AUTHOR Pražská padesátka 50 km 47 10 1:53:13
17.9.  Ladislav Novotný  AUTHOR Pražská padesátka 50 km 56 1 1:54:08
17.9.  Miroslav Svoboda  AUTHOR Pražská padesátka 50 km 78 3 1:59:48
17.9.  Miroslav Štola  AUTHOR Pražská padesátka 50 km 131 8 2:07:42
17.9.  Jiří Rameš  AUTHOR Pražská padesátka 50 km 165 4 2:12:22
17.9.  Zdeněk Kučera  AUTHOR Pražská padesátka 50 km 209 69 2:18:55
10.9.  Jan Knyttl  ČP XCM MTB Sudety 113 km 84 43 6:22:24
10.9.  Tomáš Mifek  ČP XCM MTB Sudety 113 km 490 38 9:11:25
10.9.  Jiří Svoboda  Ocelák 50 km 3 2 2:04:51
10.9.  Jiří Nosek  Ocelák 50 km 6 3 2:08:57
10.9.  Ladislav Novotný  Ocelák 50 km 11 2 2:15:08
10.9.  Luděk Kolesa  Ocelák 50 km 36 8 2:41:08
10.9.  Jiřina Hrbková  Ocelák 50 km 47 5 3:13:25
10.9.  Jaroslav Hanzl  MTB Přestavlcký vlk 26 km 66 1 1:28:36
4.9.  Václav Trsek  MČR do vrchu Ještěd (extraliga masters)  8,6 km 6 6 0:40:03
3.9.  Luděk Kolesa  Granitbeisser - Inter Bike Cup č.3 (Rakousko) 44 km 152 7 2:44:59
3.9.  Miroslav Svoboda  Soběslavský MTB marathon 30 km 40 3 1:06:14
3.9.  Zdeněk Brzobohatý  Tour de Zeleňák 54 km 288 78 1:45:15
3.9.  Tomáš Mifek  Birell Plzeňská MTB 50 50 km 290 23 2:22:52
3.9.  Richard Zdeněk  Kutnohorský BULLS Bike maraton 50 km 14 3 1:48:38
3.9.  Martin Kuchař  Cross Country Řež 39 km 4 2 1:37:16
27.8.  Martin Čurda  AUTHOR Král Šumavy - road 160 km 30 11 0:00:00
27.8.  Tomáš Mifek  AUTHOR Král Šumavy - road 160 km 57 10 0:00:00
27.8.  Jiří Nosek  Velká cena města Úval XC MTB 20 km 3 3 0:55:51
27.8.  Richard Zdeněk  Velká cena města Úval XC MTB 20 km 6 6 0:57:33
27.8.  Ladislav Novotný  Velká cena města Úval XC MTB 20 km 9 9 0:58:10
27.8.  Miroslav Svoboda  Velká cena města Úval XC MTB 20 km 10 10 1:00:26
27.8.  Jiřina Hrbková  Velká cena města Úval XC MTB 15 km 7 7 0:59:30
27.8.  Jiřina Hrbková  Velká cena města Úval - běh 5 km 20 20 0:35:40
20.8.  Luděk Kolesa  Trek Jistebnický maraton 44 km 99 12 2:32:00
20.8.  Mirek Svoboda  Trek Jistebnický maraton 29 km 146 9 2:23:37
20.8.  Martin Kuchař  Bike Babí léto 50 km 16 7 2:35:13
20.8.  Richard Zdeněk  Bike Babí léto 50 km 22 4 2:42:31
14.8.  Karel Horáček  Memoriál V. Vele - časovka do vrchu (extr. masters)  8,4 km 4 4 0:18:46
14.8.  Václav Trsek  Memoriál V. Vele - časovka do vrchu (extr. masters)  8,4 km 6 6 0:19:43
13.8.  Tomáš Mifek  Cannondale Krušnoton 180 km 138 25 7:40:23
13.8.  Luděk Kolesa  Náměšťský cyklomaraton 80 km 38 8 3:35:31
13.8.  Miroslav Svoboda  Náměšťský cyklomaraton 40 km 34 1 1:44:53
7.8.  Hanzl, Kubín  MČR časovka dvojic Sokolov (extraliga masters)   18,2 km  19 3 0:27:36
7.8.  Trsek, Horáček  MČR časovka dvojic Sokolov (extraliga masters)  18,2 km 27 2 0:30:57
6.8.  Karel Horáček  MČR časovka jednotlivců Sokolov (extr. masters)  18,2 km 4 3 0:31:42
6.8.  Václav Trsek  MČR časovka jednotlivců Sokolov (extr. masters)  18,2 km 5 4 0:31:42
6.8.  Jiří Svoboda  Vožický maraton 45 km 5 3 1:36:30
6.8.  Ladislav Novotný  Vožický maraton 45 km 46 2 1:53:31
6.8.  Richard Zdeněk  Vožický maraton 45 km 56 4 1:57:01
6.8.  Luděk Kolesa  Vožický maraton 45 km 96 11 2:03:58
6.8.  Miroslav Svoboda  Vožický maraton 27 km 18 1 1:07:31
6.8.  Adam Vacek  Vožický maraton 27 km 49 15 1:15:18
31.7.  Karel Horáček  MČR silnice Svijany (extraliga masters)  35 km 3 3 1:06:55
31.7.  Václav Trsek  MČR silnice Svijany (extraliga masters)  35 km 6 6 1:07:33
30.7.  Luděk Kolesa  Škoda Stupava Trophy 76 km 71 6 4:26:08
30.7.  Adam Vacek  Škoda Stupava Trophy 42 km 90 12 2:09:07
30.7.  Jiří Hrdlička  Eleven Bike Maraton Příchovice 50 km 73 9 2:51:23
24.7.  Karel Horáček  Mariánské Lázně - silnice (extraliga masters)  91 km 2 2 3:09:44
24.7.  Luděk Kolesa  Třetí biková Rallye Javorová skála 24 km 3 1 1:09:49
24.7.  Jiří Svoboda  Kolem Posázaví 95 km 7 5 2:45:06
23.7.  Jiří Šmíd  Okolo Vlasenice 42 km 18 5 1:41:30
23.7.  Viktor Lér  Okolo Vlasenice 42 km 19 6 1:41:30
23.7.  Miroslav Svoboda  Okolo Vlasenice 42 km 42 1 1:51:10
23.7.  Luděk Kolesa  Okolo Vlasenice 42 km 55 6 1:55:35
23.7.  Richard Zdeněk  Lapierre Tuatara Bike 41 km 9 2 2:52:48
23.7.  Jiří Svoboda  ČP - Blatná 165 km 45 30 4:08:12
17.7.  Miroslav Svoboda  MTB kritérium "Okolo hradeb" 17 km 9 3 0:37:43
17.7.  Luděk Kolesa  MTB kritérium "Okolo hradeb" 21 km 33 8 0:44:55
16.7.  Richard Zdeněk  Jabkoty´s mile international 45 km 12 2 2:26:41
9.7.  Jiří Svoboda  Litvínov - Lesná 69 km 13 6 2:17:40
9.7.  Jakub Kalfař  Litvínov - Lesná 69 km 82 19 2:35:29
9.7.  Luděk Kolesa  Dolomiti Superbike, Villabassa, Itálie 59 km 624 30 3:30:16
5.7.  Kuchař, Čurda, Novotný  Giro de Zavadilka 21,5 km 15 4 0:32:03
5.7.  Svoboda, Chládek, Hanzl   Giro de Zavadilka 21,5 km 19 2 0:32:44
5.7.  Trsek, Horáček, Šustr  Giro de Zavadilka 21,5 km 32 1 0:34:50
3.7.  Karel Horáček  Roudnice - časovka (extraliga masters) 21,5 km 1 1 0:35:06
3.7.  Václav Trsek  Roudnice - časovka (extraliga masters) 21,5 km 3 3 0:35:15
3.7.  Luděk Kolesa  Duna Marathon, Esztergom, Maďarsko 65 km 92 10 3:35:43
2.7.  Karel Horáček  Rašovka - časovka do vrchu (extraliga masters) 5,5 km 4 4 0:16:30
2.7.  Václav Trsek  Rašovka - časovka do vrchu (extraliga masters) 5,5 km 5 5 0:16:52
2.7.  Karel Horáček  Rašovka - hromadný závod (extraliga masters) 5,5 km 4 4 0:17:29
2.7.  Václav Trsek  Rašovka - hromadný závod (extraliga masters) 5,5 km 5 5 0:17:52
2.7.  Marie Janurová  Author Vinařská 50 50 km 509 3 2:14:02
2.7.  Jan Janura  Author Vinařská 50 50 km 510 14 2:14:03
1.7.  Martin Kuchař  Birell MTB maraton 80 km 53 15 3:51:12
1.7.  Ladislav Musil  Birell MTB maraton 80 km 61 17 3:52:56
1.7.  Richard Zdeněk  Birell MTB maraton 80 km 62 3 3:53:07
1.7.  Jan Knyttl  Birell MTB maraton 80 km 126 40 4:28:00
1.7.  Miroslav Svoboda  Birell MTB maraton 50 km 76 5 2:19:41
1.7.  Jaroslav Hanzl  Birell MTB maraton 50 km 199 18 2:47:38
26.6.  Karel Horáček  Tour de Malá Skála (extraliga masters) 30,2 km 5 4 1:11:00
26.6.  Václav Trsek  Tour de Malá Skála (extraliga masters) 30,2 km 6 5 1:14:53
25.6.  Richard Zdeněk  Kamenický MTB Maraton 56 km 53 4 2:16:30
25.6.  Miroslav Svoboda  Kamenický MTB Maraton 56 km 85 1 2:24:07
25.6.  Luděk Kolesa  Kamenický MTB Maraton 56 km 117 4 2:30:33
25.6.  Adam Vacek  Kamenický MTB Maraton 56 km 145 5 2:37:07
19.6.  Václav Trsek  Mcely - časovka (extraliga masters) 14 km 5 4 0:22:57
19.6.  Václav Trsek  Mcely - silniční závod (extraliga masters) 34 km 5 5 1:03:03
19.6.  Luděk Kolesa  Druhá biková Rallye Javorová skála 23 km 4 1 1:07:53
18.6.  Richard Zdeněk  Sázavský Blizák 80 km 10 1 3:54:10
18.6.  Vladimír Zábranský  Sázavský Blizák 80 km 27 7 4:34:26
18.6.  Miroslav Svoboda  PRODOLI Řečické okruhy 34 km 17 1 1:20:57
18.6.  Luděk Kolesa  PRODOLI Řečické okruhy 57 km 55 5 2:27:46
18.6.  Tomáš Mifek  International MTB Marathon Malevil Cup 100 km 259 39 7:38:35
18.6.  Jiří Svoboda  Houštecký cyklomaraton 82 km 6 3 2:31:39
18.6.  Jiří Šmíd  Houštecký cyklomaraton 82 km 26 11 2:42:16
18.6.  Petr Kubíček  Houštecký cyklomaraton 82 km 140 25 3:27:42
18.6.  Ladislav Novotný  Houštecký cyklomaraton 60 km 26 4 1:57:47
18.6.  Viktor Lér  Houštecký cyklomaraton 60 km 29 9 2:01:47
18.6.  Michael Rameš  Houštecký cyklomaraton 60 km 67 24 2:07:49
18.6.  Zdeněk Brzobohatý  Houštecký cyklomaraton 60 km 83 28 2:09:08
18.6.  Jiří Rameš  Houštecký cyklomaraton 60 km 171 21 2:18:34
18.6.  Aneta Kalfařová  Houštecký cyklomaraton 26 km 55 12 1:02:22
11.6.  Jiří Šmíd  Sedlec - Prčice (Monínec) 104 km 3 1 2:11:45
11.6.  Karel Horáček  Monínec - silniční závod (extraliga masters) 29,5 km 5 5 1:05:00
11.6.  Ladislav Musil  ČEZ Bike Prague 65 km 58 13 2:53:01
11.6.  Miroslav Svoboda  ČEZ Bike Prague 65 km 59 1 2:53:01
11.6.  Luděk Kolesa  ČEZ Bike Prague 65 km 76 4 3:00:10
11.6.  Jiří Svoboda  Ještěd Tour Kooperativy 50 km 44 14 2:00:18
11.6.  Richard Zdeněk  Hradešínský Drncák 54 km 14 3 2:26:33
11.6.  Ladislav Novotný  Hradešínský Drncák 54 km 21 1 2:33:52
11.6.  Zdeněk Brzobohatý   Hradešínský Drncák 54 km 38 26 2:50:33
7.6.  Jiří Svoboda  Pražské schody 4,2 km 3 3 0:10:47
7.6.  Miroslav Svoboda  Pražské schody 4,2 km 23 23 0:13:49
5.6.  Karel Horáček  Silnice v Hodonicích (extraliga masters) 33,6 km 3 3 0:55:43
5.6.  Václav Trsek  Silnice v Hodonicích (extraliga masters) 33,6 km 6 5 0:55:46
5.6.  Karel Horáček  Časovka v Hodonicích (extraliga masters) 19,6 km 6 5 0:32:04
5.6.  Václav Trsek  Časovka v Hodonicích (extraliga masters) 19,6 km 7 6 0:32:09
5.6.  Luděk Kolesa  Cyklomaraton Hradec Králové 56 km 75 13 2:05:33
5.6.  Miroslav Svoboda  XCO Beckov - Pražský MTB pohár 20 km 1 1 1:07:26
5.6.  Jaroslav Hanzl  XCO Beckov - Pražský MTB pohár 20 km 2 2 -1 kolo
4.6.  Jiří Svoboda  Orlík Tour Kooperativy 57 km 26 9 2:23:26
4.6.  Luděk Kolesa  MTB maraton města Chýnov 47 km 85 11 2:25:13
4.6.  Miroslav Svoboda  MTB maraton města Chýnov 25 km 19 2 1:03:04
29.5.  Luděk Kolesa  Mosttour - Kuernberg, Rakousko 41 km 116 9 3:02:07
29.5.  Jiří Šmíd  Bělečské okruhy (UAC) 108 km 11 3 2:59:52
28.5.  Ladislav Novotný  Weber Jičínská 50 50 km 90 5 2:27:03
28.5.  Martin Kuchař  Author Král Šumavy 105 km 63 24 5:22:11
28.5.  Ladislav Musil  Author Král Šumavy 105 km 87 30 5:31:46
28.5.  Richard Zdeněk  Author Král Šumavy 105 km 115 10 5:46:42
28.5.  Tomáš Mifek  Author Král Šumavy 105 km 407 43 7:23:02
28.5.  Jiří Svoboda  Author Král Šumavy 70 km 10 10 3:18:59
28.5.  Martin Čurda  Author Král Šumavy 70 km 67 11 3:45:33
28.5.  Miroslav Svoboda  Author Král Šumavy 70 km 72 1 3:45:49
28.5.  Jaroslav Hanzl  Author Král Šumavy 70 km 239 6 4:33:54
26.5.  Jiří Svoboda  Praha - Doksy 79 km 7 2 2:11:42
26.5.  Jiří Šmíd  Praha - Doksy 79 km 15 5 2:11:45
26.5.  Martin Čurda  Praha - Doksy 79 km 39 13 2:17:36
26.5.  Vladimír Zábranský  Praha - Doksy 79 km 89 13 2:30:46
26.5.  Jaroslav Hanzl  Praha - Doksy 79 km 100 4 2:34:42
22.5.  Karel Horáček  Bělečské okruhy (extraliga masters) 43 km 4 4 1:30:46
22.5.  Václav Trsek  Bělečské okruhy (extraliga masters) 43 km 5 5 1:30:49
22.5.  Luděk Kolesa  Author 50 Bezděz 50 km 186 19 1:54:07
22.5.  Jiří Svoboda  XCO Beckov 24 km 4 1 1:10:49
22.5.  Miroslav Svoboda  XCO Beckov 20 km 12 1 1:09:32
22.5.  Ladislav Novotný  XCO Beckov 20 km 19 6 1:13:28
22.5.  Jaroslav Hanzl  XCO Beckov 20 km 27 3 1:23:08
21.5.  Luděk Kolesa  Perštejnské Giro 45 km 9 9 2:40:37
21.5.  Miroslav Svoboda  Perštejnské Giro 45 km 2 2 2:36:14
21.5.  Jiří Svoboda  ČP Popelín 163 km 62 42 4:03:12
21.5.  Richard Zdeněk  ABB MTB Cup 54 km 60 5 2:31:11
21.5.  Jaroslav Hanzl  Časovka Běleč (extraliga masters) 25 km 11 6 0:40:20
21.5.  Václav Trsek  Časovka Běleč (extraliga masters) 25 km 4 4 0:43:03
21.5.  Karel Horáček  Časovka Běleč (extraliga masters) 25 km 9 6 0:45:44
17.5.  Luděk Kolesa  Bikové úterky č.4 - Trhová Kamenice 17 km 31 4 1:02:03
15.5.  Karel Horáček  Chvaletice - kritérium (extraliga masters) 10,8 km 3 3 0:20:54
15.5.  Václav Trsek  Chvaletice - kritérium (extraliga masters) 10,8 km 5 4 0:21:25
15.5.  Jaroslav Hanzl  Bělá pod Bezdězem - časovka jednotlivců 17 km 68 3 0:28:40
15.5.  Jiří Svoboda  Pražský MTB pohár - Kbely 28 km 2 2 1:18:18
15.5.  Michael Rameš  Pražský MTB pohár - Kbely 28 km 11 11 -1 kolo
15.5.  Martin Kuchař  Pražský MTB pohár - Kbely 20 km 3 3 1:00:30
15.5.  Richard Zdeněk  Pražský MTB pohár - Kbely 20 km 2 2 1:02:02
15.5.  Miroslav Svoboda  Pražský MTB pohár - Kbely 20 km 1 1 1:02:27
14.5.  Jiří Svoboda  Tour de Ralsko  45 km 4 2 1:34:57
14.5.  Richard Zdeněk  Tour de Ralsko  45 km 34 3 1:46:34
8.5.  Jiří Svoboda  ČP Rokycany  165 km 33 21 4:22:12
7.5.  Luděk Kolesa  Galaxy Cyklošvec Maraton Talín  72 km 114 11 3:31:37
7.5.  Miroslav Svoboda  Galaxy Cyklošvec Maraton Talín  38 km 70 2 1:31:21
7.5.  Ladislav Novotný  Kouřimská 50  50 km 40 6 1:22:45
7.5.  Zdeněk Brzobohatý  Kouřimská 50  50 km 138 29 1:40:59
7.5.  Tomáš Mifek  Author ŠELA marathon  97 km 450 39 6:26:02
1.5.  Karel Horáček  Sezemice - silniční závod (extraliga masters) 45 km 3 3 1:21:20
1.5.  Václav Trsek  Sezemice - silniční závod (extraliga masters) 45 km 5 4 1:21:30
1.5.  Jiří Svoboda  Cukroušův mazec  69 km 5 2 2:56:05
1.5.  Luděk Kolesa  Cukroušův mazec 69 km 45 7 3:58:31
1.5.  Miroslav Svoboda  Cukroušův mazec 35 km 26 1 1:51:33
30.4.  Jaroslav Hanzl  Časovka v Sezemicích (extraliga masters) 17 km 12 6 0:23:42
30.4.  Václav Trsek  Časovka v Sezemicích (extraliga masters) 17 km 3 3 0:25:30
30.4.  Karel Horáček  Časovka v Sezemicích (extraliga masters) 17 km 7 5 0:25:54
30.4.  Richard Zdeněk  O Pirátovo Voko MTB 35 km 23 10 2:03:10
30.4.  Jiří Svoboda  Litoměřická dlažba 17,2 km 4 3 0:40:43
23.4.  Jaroslav Hanzl  Časovka v Hodkovicích (extraliga masters) 17 km 12 6 0:28:01
23.4.  Karel Horáček  Časovka v Hodkovicích (extraliga masters) 17 km 3 3 0:29:56
23.4.  Václav Trsek  Časovka v Hodkovicích (extraliga masters) 17 km 20 13 0:43:04
23.4.  Luděk Kolesa  Cannondale Kráľ Záhoria - Skalica (SK) 50 km 94 8 2:44:48
23.4.  Tomáš Mifek  Trans Brdy České spořitelny 58 km 275 24 3:17:26
23.4.  Jiří Svoboda  Author 50 Český ráj 50 km 10 3 1:29:41
23.4.  Martin Kuchař  Author 50 Český ráj 50 km 44 18 1:35:43
23.4.  Richard Zdeněk  Author 50 Český ráj 50 km 79 5 1:39:52
23.4.  Michael Rameš  Author 50 Český ráj 50 km 121 35 1:44:53
19.4.  Luděk Kolesa  Bikové úterky - Krucemburk 19 km 46 3 1:07:58
16.4.  Jiří Svoboda  Jarní časovka - Bášť 13,5 km 9 4 0:19:24
16.4.  Jiří Šmíd  Jarní časovka - Bášť 13,5 km 35 13 0:20:45
16.4.  Michal Dolejš  Jarní časovka - Bášť 13,5 km 36 12 0:20:46
16.4.  Martin Čurda  Jarní časovka - Bášť 13,5 km 59 22 0:21:21
16.4.  Jaroslav Hanzl  Jarní časovka - Bášť 13,5 km 65 3 0:21:46
16.4.  Luděk Kolesa  Enervit 50 Podralsko 58 km 130 19 2:03:41
16.4.  Miroslav Svoboda  Enervit 50 Podralsko 25 km 19 1 0:48:34
9.4.  Jiří Svoboda  Časovka jednotlivců Kbely 17,1 km 12 3 0:26:00
9.4.  Martin Kuchař  Časovka jednotlivců Kbely 17,1 km 23 11 0:26:37
9.4.  Jiří Šmíd  Časovka jednotlivců Kbely 17,1 km 42 13 0:27:35
9.4.  Martin Čurda  Časovka jednotlivců Kbely 17,1 km 64 26 0:29:32
9.4.  Miroslav Svoboda  Časovka jednotlivců Kbely 17,1 km 72 3 0:30:09
9.4.  Tomáš Mifek  Časovka jednotlivců Kbely 17,1 km 86 15 0:31:28
9.4.  Václav Trsek  Časovka jednotlivců Kbely 17,1 km 92 5 0:31:52
9.4.  Luděk Kolesa  Jarní Bahno č.4 - Čankov 12 km 3 3 0:57:53
3.4.  Jiří Svoboda  Hervis Race For Bikes 45 km 9 5 1:40:06
3.4.  Martin Čurda  Hervis Race For Bikes 45 km 53 14 1:42:12
3.4.  Miroslav Svoboda  Hervis Race For Bikes 45 km 60 1 1:45:33
3.4.  Michael Rameš  Hervis Race For Bikes 45 km 65 14 1:46:35
2.4.  Luděk Kolesa  Jarní Bahno č.3 - Letní kino 13 km 3 3 1:11:07
2.4.  David Fojtík  Sportisimo 1/2 Maraton Praha 21 km 211 186 1:22:55
26.3.  Jaroslav Hanzl  Pražský MTB pohár - Zličín 16,7 km 2 2 -1 kolo
26.3.  Martin Kuchař  Pražský MTB pohár - Zličín 16,7 km 4 4 -1 kolo
26.3.  Tomáš Mifek  Pražský MTB pohár - Zličín 16,7 km 7 7 -1 kolo
26.3.  Luděk Kolesa  Jarní Bahno č.2 - Tři kříže 16 km 4 4 1:19:47
19.3.  Luděk Kolesa  Jarní Bahno č.1 - Linhart 24 km 2 2 1:21:46
5.3.  Jan Knyttl  Palestra Kbelská 10 10 km 48 18 0:36:10
5.3.  David Fojtík  Palestra Kbelská 10 10 km 128 23 0:39:11
2.2.  Miroslav Svoboda  MTB Lanzarote Stage 4 (Kanárské ostrovy)  90 km 142 1 5:03:07
2.2.  Luděk Kolesa  MTB Lanzarote Stage 4 (Kanárské ostrovy) 90 km 182 14 5:18:05
1.2.  Miroslav Svoboda  MTB Lanzarote Stage 3 (Kanárské ostrovy) 20,5 km 164 2 1:17:02
1.2.  Luděk Kolesa  MTB Lanzarote Stage 3 (Kanárské ostrovy) 20,5 km 189 14 1:21:13
31.1.  Miroslav Svoboda  MTB Lanzarote Stage 2 (Kanárské ostrovy) 52 km 182 1 2:36:23
31.1.  Luděk Kolesa  MTB Lanzarote Stage 2 (Kanárské ostrovy) 52 km 205 11 2:39:48
30.1.  Miroslav Svoboda  MTB Lanzarote Stage 1 (Kanárské ostrovy) 36 km 195 1 1:43:37
30.1.  Luděk Kolesa  MTB Lanzarote Stage 1 (Kanárské ostrovy) 36 km 207 9 1:45:39
16.1.  Luděk Kolesa  Cyklomaraton Winter Hradec Králové 40 km 44 9 2:02:24