Datum 

Jméno 

Závod 

Místo 

Disciplína 

Trať 

Pořadí celkově 

Pořadí v kategorii 

Čas  

17.9. 

Luděk Kolesa 

3-Täler Marathon

Titmaringhausen, SRN

XCM 

59 km 

34. 

2. 

Senioren 4 (60+)

3:34:42

10.9. 

Luděk Kolesa 

Osečanská Šlapka

Osečany, ČR

XCM 

43 km 

38. 

3. 

Muži 60+

2:10:17

 

3.9.

Richard Zdeněk

PŘESTAVLCKÝ VLK

PŘESTAVLKY, ČR

XC

26km

34.

6.

1:12:05

27.8. 

Luděk Kolesa 

SPOKE Maraton

Kralovice, ČR

XCM 

70 km 

37. 

2. 

Muži 60+

4:21:40

 

27.8.

Martin Minář

HIGHT POINT MTB Marathon

Sušice, ČR

XCM

50km

30.

9.

M50

3:14:40

27.8.

Marek Váňa

Lahofer Autor CUP

Znojmo, ČR

XCM

36 km

15.

2.

1:32:18

20.8. 

Luděk Kolesa 

SKS Sauerland Marathon

Grafschaft, SRN

XCM 

63 km 

129. 

8. 

Senioren 4 (60+)

3:35:04

 

20.8.

Marek Váňa

Tour de Kosová

Moravské Budějovice, ČR

XCM

45 km

14.

1.

1:26:06

20.8. 

Luděk Kolesa 

SKS Sauerland Marathon

Grafschaft, SRN

XCM 

63 km 

129. 

8. 

Senioren 4 (60+)

3:35:04

14.8.

Marek Váňa

KPŽ Nova Vysočina Arena Tour

Nové město na Moravě, ČR

XCM

56 km

56.

6.

2:16:54

13.8. 

Luděk Kolesa 

Kahler Asten Trailmarathon

Nordenau, SRN

XCM 

61 km 

79. 

6. 

Senioren 4 (60+)

3:55:51

6.8. Richard Zdeněk

SAHARA RACE

PÍSNÍK MAROKÁNKA (HR.KRÁLOVÉ)

XCM

20 km

39.

1.

0:33:58

31.7. 

Luděk Kolesa 

SaarschleifenBike Marathon  

Orscholz, SRN

XCM 

54 km 

116. 

8. 

Senioren 4 (60+)

3:18:45

30.7. Martin Minář

KPŽ Šumavský MTB Maraton Kooperativy

Zadov, ČR

XC

61 km

178.

30.

M50

3:38:57

16.7. Martin Minář

KPŽ TRANS BRDY s 211

Dobřichovice, ČR

XC

94 km

90.

17.

M50

6:12:47

16.7. Richard Zdeněk

MT Tuning tour de Ralsko 2022

Mimoň, ČR

XCM

47 km

37.

7.

1:53:55

16.7. Marek Siročák

MT Tuning tour de Ralsko 2022

Mimoň, ČR

XCM

47 km

86.

19.

2:03:44

3.7. Luděk Kolesa

ErbeskopfBike Marathon    

Thalfang, SRN

XCM

57 km

84.

6.

Senioren 4 (60+) 

3:08:46

25.6. Marek Váňa

Vinařská 50 Autor Znovín  CUP

Znojmo, ČR

XCM

50 km

12.

1.

1:39:56

25.6. Marek Siročák

Houštecký Cyklomaraton 2022

Brandýs nad Labem, ČR

XCM

60 km

48.

7.

2:22:31

19.6. Marek Váňa

UEC MTB Marathon European Championships 

Jablonné v Podještědí, ČR

XCM

70 km

20.

11.

Men MASTERS 50 – 54 

3:49:18

19.6. Miroslav Svoboda 

UEC MTB Marathon European Championships 

Jablonné v Podještědí, ČR

XCM

70 km

48.

2.

Men MASTERS 70 + 

4:23:02

19.6. Luděk Kolesa 

UEC MTB Marathon European Championships 

Jablonné v Podještědí, ČR

XCM

70 km

52.

7. 

Men MASTERS 60 – 64 

4:36:13.8 

19.6. Richard Zdeněk

UEC MTB Marathon European Championships

Jablonné v Podještědí, ČR

XCM

70 km

19.

3.

3:47:43

18.6. Martin Minář 

International MTB Marathon Malevil Cup 2022

Jablonné v Podještědí, ČR

XCM

100 km

DNF

DNF 

Muži hobby 50-59 

18.6. Ladislav Musil + Jiří Ernest 

International MTB Marathon Malevil Cup 2022

Jablonné v Podještědí, ČR

XCM

100 km

65.+66.

3. Dvojice muži MASTER 40+

5:36:00

18.6. Marek Siročák

International MTB Marathon Malevil Cup 2022

Jablonné v Podještědí, ČR

XCM

70 km

138.

26.

4:53:25

5.6. Marek Váňa

Cyklomaraton H.Králové  

H.Králové, ČR

XCM

60 km

19.

1.

1:55:44

5.6. Richard Zdeněk

DECATHLON H.Králové  

H.Králové, ČR

XCM

59 km

58.

5.

2:07:58

4.6. Marek Váňa

MTB Maraton Chýnov

Chýnov, ČR

XCM

45 km

18.

1.

1:57:49

4.6. Miroslav Svoboda

MTB Maraton Chýnov

Chýnov, ČR

XCM

45 km

53.

13. kategorie 50+

2:29:01

30.5. Marek Váňa

Mamut Tour-Bike

Přerov, ČR

XCM

48 km

13.

1.

2:12:41

28.5. Martin Minář

AUTHOR KRÁL ŠUMAVY MTB

Klatovy, ČR

XCM

103 km

182.

35.

7:13:19

22.5. Luděk Kolesa

Schinder(hannes) Marathon

Emmelshausen, Německo

XCM

58 km

98.

5.

Senioren IV (60+)

3:25:54

21.5. Marek Váňa

Weber Jičínská 50

jičín, ČR

XCM

50 km

44.

3.

2:21:12

15.5. Luděk Kolesa

Arnsberger Marathon

Neheim-Hüsten, Německo

XCM

66 km

122.

8.

Senioren 4 (60+)

3:32:58

14.5. Marek Váňa

KPŽ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav, ČR

XCM

51 km 49.

5.

1:56:34

14.5. Richard Zdeněk

AIMTEC OPEN RACE

Plzeň, ČR

XCM

63 km

53.

10.

2:44:56

7.5. Richard Zdeněk

BIKE TRANS POŘÍČÍ

POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU, ČR

XCM

51 km

30.

14. (kat. 40+)

2:24:38

7.5. Marek Váňa

Autor Šela Maraton

Týn nad Bečvou

XCM

51 km

33.

1.

2:17:27

7.5. Martin Minář

AUTHOR ŠELA MARATHON

Týn nad Bečvou, ČR

XCM

79 km

151.

18.

(kat.  50+)

5:16:00

1.5. Miroslav Svoboda

MTB Pahorek Pražský pohár

Zličín 4. závod, ČR

XC

15,48 km (6kol)

 

1.

0:55:53

30.4. Miroslav Svoboda

MTB Pahorek Pražský pohár

Zličín 3. závod, ČR

XC

14,33 km (5kol)

 

1.

0:50:54

18.4. Luděk Kolesa

La Grande Hallonienne

Grand-Halleux, Belgie

XCM

74 km

540.

26.

Master 3 (55+)

4:56:44

16.4. Richard Zdeněk

Pražský MTB pohár KBELY

Praha – KBELY

XC

16 km (5kol)

17.

2.

0:55:18

16.4. Miroslav Svoboda

MTB Pahorek Pražský pohár

Letňanský lesopark, ČR

XC

12,54 km (4kola)

 

1.

0:49:17

10.4. Marek Váňa

Morkovské Bajk

Morkovice, ČR

XCM

48 km

54.

4.

2:37:39

10.4. Luděk Kolesa

Les Crêtes de la Burdinale

Burdinne, Belgie

XCM

80 km

82.

12.

M3H (50+)

5:27:53

26.3.

Richard Zdeněk

MTB FOR BIKES

Letňany, ČR

XCM

36,5 km (7kol)

21.

4.

1:45:52

26.3. Marek Váňa

MTB FOR BIKES

Letňany, ČR

XCM

42 km (8kol)

14.

3.

1:56:49

26.3.

Miroslav Svoboda

MTB FOR BIKES

Letňany, ČR

XCM

36,5 km (7kol)

33.

1.

1:56:30

6.2.

Luděk Kolesa

Duo Race

Bredene, Belgie

XCM

24 km

84.

73.

Duo Men

2:01:30

(-1 okruh)

23.1.

Luděk Kolesa

CoastRace

Middelkerke, Belgie

XCM

41 km

324.

166.

(Masters 40+)

1:56:29

Kontaktujte nás

NAPIŠTE NÁM

Děkujeme Vám.
Pokud máte zájem o jakoukoliv naši službu, popř. nezávaznou cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat.